Català
| Número de peça: | AD5172BRM2.5-RL7 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.7V ~ 5.5V |
| Tolerancia | -20%, +55% |
| Coeficiente de temperatura (tipo) | 35ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Paquete de dispositivos de provedores | 10-MSOP |
| Serie | - |
| Resistencia - Wiper (Ohms) (Typ) | 160 |
| Resistencia (Ohms) | 2.5k |
| Paquete / caso | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118', 3.00mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C |
| Número de botóns | 256 |
| Número de circuítos | 2 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de memoria | OTP |
| Interface | I²C |
| características | - |
| Configuración | Potentiometer |
| Número de producte base | AD5172 |
| AD5172BRM2.5-RL7 Detalls PDF [English] | AD5172BRM2.5-RL7 PDF - EN.pdf |




IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 2.5KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGT POT 100KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-8
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
ADI SOT23-8
AD5171BRJZ50-RL7 AD/AD
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
AD5171BRJZ5-RL7 AD
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP SOT23-8
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
BOARD EVAL FOR AD5171
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
IC DGTL POT 50KOHM 256TAP 10MSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
AD5172BRM2.5-RL7Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|