Català
| Número de peça: | AD5327BRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1000+ | $17.5129 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.5V ~ 5.5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 2.5V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-TSSOP |
| Tempo de liquidación | 10µs |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External |
| Paquete / caso | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de saída | Voltage - Buffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 4 |
| Número de bits | 12 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±2, ±0.2 |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | SPI, DSP |
| Número de producte base | AD5327 |
| Arquitectura | String DAC |
| AD5327BRUZ-REEL7 Detalls PDF [English] | AD5327BRUZ-REEL7 PDF - EN.pdf |




IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT OCTAL W/BUF 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
AD5327BRUZ-REEL7Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|