Català
| Número de peça: | AD7899ARSZ-2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC ADC 14BIT SAR 28SSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1,795.6739 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 28-SSOP |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 400k |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Paquete / caso | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de entradas | 1 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 14 |
| Número de conversores A / D | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Single Ended |
| características | - |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Configuración | S/H-ADC |
| Número de producte base | AD7899 |
| Arquitectura | SAR |
| AD7899ARSZ-2 Detalls PDF [English] | AD7899ARSZ-2 PDF - EN.pdf |




AD7899ARSZ-2
Analog Devices Inc. El distribuïdor de qualitat de la marca Analog Devices Inc. brindaru00e0 als clients els millors productes i serveis.
L'AD7899ARSZ-2u00e9s un convertidor analògic a digital de 14 bits, 400 kSPS, de canalu00ed únic i arquitectura d'aproximacions successives (SAR) que funciona amb una alimentaciu00f3 de 5 V en exclusiva.
Resoluciu00f3 de 14 bits
Taxa d'echantillatge de 400 kSPS
Canal u00fanic
Entrada de referu00e8ncia simple
Interfu00e0cia de dades paralu00lela
Arquitectura SAR
Referu00e8ncia externa/interna
Convertidor analu00f2ic a digital de 14 bits d'alta performance
Alta velocitat amb 400 kSPS d'echantillatge
Operaciu00f3 amb una sola alimentaciu00f3 de 5 V
Embalatge compacta de 28-SSOP
El producte estu00e0 emmagatzemat en un embolcall de superfu00edcie 28-SSOP (0,209
L'AD7899ARSZ-2 u00e9s un producte actiu. Hi ha models equivalents o alternatius disponibles, com l'AD7899ARSZ. Es recomana als clients que contactin el nostre equip de vendes a través del lloc web per a mu00e9s informaciu00f3.
Automatitzaciu00f3 industrial
Control de processos
Instrumentaciu00f3
Equipament mu00e8dic
El full de dades mu00e9s autoritzat per a l'AD7899ARSZ-2 estu00e0 disponible al nostre lloc web. Es recomana descarregar-lo per obtenir especificacions detallades del producte.
Es recomana als clients que solu·licitin pressupostos per a l'AD7899ARSZ-2 al nostre lloc web. Solu·licita una cotitzaciu00f3 o descobreix mu00e9s sobre aquesta oferta limitada.
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT 400KSPS 5V 28-SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SSOP
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
IC ADC 14BIT SAR 28SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
AD7899ARSZ-2Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|