Català
| Número de peça: | AD9752ARURL7 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DAC 12BIT A-OUT 28TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.7V ~ 5.5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 28-TSSOP |
| Tempo de liquidación | 35ns (Typ) |
| Serie | TxDAC® |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Paquete / caso | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de saída | Current - Unbuffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 1 |
| Número de bits | 12 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5, ±0.25 |
| Saída diferenciada | Yes |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Número de producte base | AD9752 |
| Arquitectura | Current Source |
| AD9752ARURL7 Detalls PDF [English] | AD9752ARURL7 PDF - EN.pdf |




IC DAC 12BIT A-OUT 28TSSOP
IC DAC 10BIT 300MSPS 48-LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 48LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 28TSSOP
AD TSSOP28
IC DAC 10BIT 300MSPS 48-LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 48LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 28SOIC
IC DAC 12BIT 300MSPS 48-LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 28SOIC
IC DAC 10BIT A-OUT 48LQFP
BOARD EVAL FOR AD9751
BOARD EVAL FOR AD9753
IC DAC 12BIT 125MSPS 28-SOIC
AD9751XST AD
IC DAC 10BIT A-OUT 28SOIC
IC DAC 12BIT 125MSPS 28-SOIC
IC DAC 10BIT A-OUT 48LQFP
IC DAC 12BIT A-OUT 28TSSOP
IC DAC 12BIT 300MSPS 48-LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
AD9752ARURL7Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|