Català
| Número de peça: | LTC2140CUP-12#PBF |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $27.114 |
| 10+ | $25.0038 |
| 25+ | $23.8806 |
| 100+ | $21.352 |
| 250+ | $20.3686 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 1.7V ~ 1.9V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 1.7V ~ 1.9V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-QFN (9x9) |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 25M |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Paquete / caso | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Número de entradas | 2 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 12 |
| Número de conversores A / D | 2 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Differential |
| características | Simultaneous Sampling |
| Interfaz de datos | LVDS - Parallel, Parallel |
| Configuración | S/H-ADC |
| Número de producte base | LTC2140 |
| Arquitectura | Pipelined |
| LTC2140CUP-12#PBF Detalls PDF [English] | LTC2140CUP-12#PBF PDF - EN.pdf |




IC ADC DUAL 12BIT 25MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT 250MSPS 48QFN
IC ADC 14BIT 250MSPS 48QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 48QFN
IC ADC 14BIT 250MSPS 48QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
LINEAR QFN-64P
IC ADC DUAL 14BIT 25 MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 14BIT 25 MSPS 64-QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 48QFN
IC ADC 12BIT SPI 25MSPS DL 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 48QFN
IC ADC DUAL 12BIT 25MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 48QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
LTC2140CUP-12#PBFAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|