Català
| Número de peça: | LTC2141IUP-12#PBF |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $32.3784 |
| 10+ | $29.8639 |
| 25+ | $28.5219 |
| 100+ | $25.5021 |
| 250+ | $24.3276 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 1.7V ~ 1.9V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 1.7V ~ 1.9V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-QFN (9x9) |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 40M |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Paquete / caso | 64-WFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de entradas | 2 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 12 |
| Número de conversores A / D | 2 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Differential |
| características | Simultaneous Sampling |
| Interfaz de datos | LVDS - Parallel, Parallel |
| Configuración | S/H-ADC |
| Número de producte base | LTC2141 |
| Arquitectura | Pipelined |
| LTC2141IUP-12#PBF Detalls PDF [English] | LTC2141IUP-12#PBF PDF - EN.pdf |




IC ADC DUAL 14BIT 40 MSPS 64-QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 12BIT 65MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 12BIT 40MSPS 64-QFN
IC ADC DUAL 12BIT 40MSPS 64-QFN
LTC2141IUP-12#PBF-ES LT
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 12BIT 40MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 12BIT 40MSPS 64-QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC 14BIT PIPELINED 64QFN
IC ADC DUAL 14BIT 40 MSPS 64-QFN
IC ADC 12BIT PIPELINED 64QFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
LTC2141IUP-12#PBFAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|