Català
| Número de peça: | LTC2377IMS-18#TRPBF |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC ADC 18BIT SAR 16MSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 2500+ | $40.9237 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.375V ~ 2.625V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 2.375V ~ 2.625V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-MSOP |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 500k |
| Tipo de referencia | External |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Paquete / caso | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de entradas | 1 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 18 |
| Número de conversores A / D | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Differential |
| características | - |
| Interfaz de datos | SPI |
| Configuración | S/H-ADC |
| Número de producte base | LTC2377 |
| Arquitectura | SAR |
| LTC2377IMS-18#TRPBF Detalls PDF [English] | LTC2377IMS-18#TRPBF PDF - EN.pdf |




IC ADC 16BIT LP SAR 1MSPS 16-DFN
IC ADC 20BIT 500KSPS 16MSOP
IC ADC 16BIT SAR 16DFN
IC ADC 16BIT SAR 16MSOP
IC ADC 20BIT SAR 16MSOP
IC ADC 16BIT SPI 500KSPS 16MSOP
LTC2377IMS-16 LT
IC ADC 18BIT 500KSPS 16-MSOP
IC ADC 18BIT 500KSPS 16-MSOP
IC ADC 16BIT SAR 16MSOP
IC ADC 20BIT SAR 16DFN
IC ADC 18BIT SAR 16MSOP
IC ADC 16BIT LP SAR 1MSPS 16-DFN
IC ADC 18BIT SAR 16DFN
IC ADC 18BIT 1MSPS 16-DFN
IC ADC 20BIT 500KSPS 16DFN
IC ADC 20BIT 500KSPS 16MSOP
IC ADC 16BIT SAR 16DFN
IC ADC 16BIT SPI 500KSPS 16MSOP
IC ADC 20BIT SAR 16MSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
LTC2377IMS-18#TRPBFAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|