Català
| Número de peça: | AD7538KRZ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1.4909 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 11.4V ~ 15.75V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 11.4V ~ 15.75V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 24-SOIC |
| Tempo de liquidación | 1.5µs |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External |
| Paquete / caso | 24-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Tipo de saída | Current - Unbuffered |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 1 |
| Número de bits | 14 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Número de producte base | AD7538 |
| Arquitectura | R-2R |
| AD7538KRZ Detalls PDF [English] | AD7538KRZ PDF - EN.pdf |




AD7538KRZ
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes d'Analog Devices Inc., proporcionant als clients els millors productes i serveis.
L'AD7538KRZ és un convertidor digital-analògic (DAC) d'uns 14 bits, d'un sol canal i sortida de tensió, de la companyia Analog Devices Inc. Incorpora un temps de sedimentació de 1,5 microsegons i utilitza una referència externa.
Resolució de 14 bits\n1 canal\nTemps de sedimentació de 1,5 microsegons\nReferència externa
Alt rendiment en velocitat\nOpcions de referència flexibles\nPaquet compacte SOIC
Embalatge en tub\nEmbalatge de 24-SOIC (0,295", 7,50 mm d'ample)\nMontatge superficial
El AD7538KRZ és un producte actiu.\nPoden estar disponibles models equivalents o alternatius. Si us plau, contacti amb el nostre equip de vendes a través de la nostra pàgina web per a més informació.
Automatització industrial\nControl de processos\nEquipament de test i mesura
El full de dades més autoritzat de l'AD7538KRZ està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana als clients descarregar-lo.
Soliciteu un pressupost per a l'AD7538KRZ a la nostra web. Oferta limitada en temps!
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
746-763 MHZ / 777-793 MHZ CAVITY
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 14BIT A-OUT 24DIP
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
ADI CDIP28
ADI DIP
IC DAC 14BIT LC2MOS 24CERDIP
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 14BIT W/BUFF 24-CDIP
AD7541ABQ AD
AD7541AAQ AD
IC DAC 14BIT A-OUT 24CERDIP
IC DAC 14BIT A-OUT 24DIP
IC DAC 14BIT A-OUT 24SOIC
IC DAC 14BIT W/BUFF 24-DIP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
AD7538KRZAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|