Català
| Número de peça: | AD9238BSTZRL-20 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $9.5222 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 2.25V ~ 3.6V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 2.7V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-LQFP (7x7) |
| Serie | - |
| Taxa de mostraxe (por segundo) | 20M |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Ratio - S / H: ADC | 1:1 |
| Paquete / caso | 64-LQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de entradas | 2 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de bits | 12 |
| Número de conversores A / D | 2 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de entrada | Differential, Single Ended |
| características | Simultaneous Sampling |
| Interfaz de datos | Parallel |
| Configuración | S/H-ADC |
| Número de producte base | AD9238 |
| Arquitectura | Pipelined |
| AD9238BSTZRL-20 Detalls PDF [English] | AD9238BSTZRL-20 PDF - EN.pdf |




ADI New
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT DUAL 20MSPS 64-LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 14BIT PIPELINED 44MQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 72LFCSP
IC ADC 14BIT PIPELINED 44MQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 72LFCSP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
IC ADC 14BIT PIPELINED 44MQFP
IC ADC 12BIT PIPELINED 72LFCSP
KIT EVALUATION FOR AD9239
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
AD9238BSTZRL-20Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|