Català
| Número de peça: | DAC8043AFRU-REEL7 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DAC 12BIT A-OUT 8TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $2.9589 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-TSSOP |
| Tempo de liquidación | 1µs |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External |
| Paquete / caso | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de saída | Current - Unbuffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 1 |
| Número de bits | 12 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | SPI |
| Número de producte base | DAC8043 |
| Arquitectura | R-2R |
| DAC8043AFRU-REEL7 Detalls PDF [English] | DAC8043AFRU-REEL7 PDF - EN.pdf |




IC DAC 12BIT A-OUT 8TSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 8DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 8DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 8DIP
AD SOP8
DAC8043EZ AD
IC DAC 12BIT A-OUT 8TSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 8TSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 8DIP
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
DAC8043F ADI
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
IC DAC 12BIT A-OUT 8TSSOP
IC DAC 12BIT A-OUT 8SOIC
ADI New
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
DAC8043AFRU-REEL7Analog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|