Català
| Número de peça: | HMC835LP6GE |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC PLL VCO WIDEBAND 40SMD |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $12.3573 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 3.1V ~ 5.2V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 40-QFN (6x6) |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 1:2 |
| Paquete / caso | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Strip |
| PLL | Yes |
| Saída | Clock |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | Clock |
| Frecuencia - Máx | 4.1GHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | No/Yes |
| Número de producte base | HMC835 |
| HMC835LP6GE Detalls PDF [English] | HMC835LP6GE PDF - EN.pdf |




HMC835LP6GE
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes d'Analog Devices Inc. i proporcionarà als clients els millors productes i serveis.
El HMC835LP6GE és un cicle generator i sintetitzador de freqüència integrat (IC) d'Analog Devices. Incorpora un PLL d'altes prestacions que pot generar senyals d'rellotge fins a 4,1 GHz.
IC de generador d'rellotge i sintetitzador de freqüència
PLL de gran rendiment
Genera senyals d'rellotge fins a 4,1 GHz
Relació d'entrada a sortida de 1:2
Entrada i sortida diferencial
Divisor i multiplicador integrats
Tensió d'alimentació de 3,1V a 5,2V
Rango de temperatura de funcionament de -40°C a 85°C
Embalatge de muntatge superficial
Generació d'rellotge fiable i de gran rendiment
Opcions de configuració flexibles
Ampli rang de tensió i temperatura de funcionament
Embalatge compacte de muntatge superficial
Embalatge en cinta
Embalatge VFQFN de 40 peus amb forma de placa exposada
Mides de l'embalatge de 6x6 mm
Configuració de boles de soldadura
El HMC835LP6GE és un producte obsolet
Poden estar disponibles models equivalents o alternatius, si us plau, poseu-vos en contacte amb el nostre equip de vendes per a més informació
Equips de telecomunicacions
Instruments de prova i mesura
Sistemes d'automació i control industrial
El full de dades més autoritzat per al HMC835LP6GE està disponible al nostre lloc web. Es recomana als clients descarregar-lo per a informació tècnica més detallada.
Es recomana als clients obtenir pressupostos al nostre lloc web. Sol·liciti una oferta, aprengui més o aprofiti la nostra oferta per comprar aquest producte.
IC PLL VCO WIDEBAND 40SMD
PACKAGED HMC598
IC
IC FRACT-N PLL W/VCO 40SMT
IC INTEGER-N/FRACTIONAL 40SMT
DRT DUAL BAND VCO 13 - 18.6 GHZ
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40-QFN
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40-QFN
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40-QFN
IC INTEGER-N/FRACTIONAL 40LFCSP
CUSTOM DRT QUAD BAND VCO 18.2- 2
IC EP-CER LDLESS CHIP W/HEATSINK
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40-QFN
DRT DUAL BAND VCO 13 - 18.6 GHZ
IC FRACT-N PLL W/VCO 40SMT
CUSTOM DRT QUAD BAND VCO 18.2- 2
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40-QFN
IC INTEGER-N/FRACTIONAL 40QFN
FRACTIONAL-N PLL WITH INTEGRATED
IC PLL W/VCO FRACTIONAL-N 40QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
HMC835LP6GEAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|