Català
| Número de peça: | LTC2666IUH-16#PBF |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc. |
| Part de la descripció: | IC DAC 16BIT V-OUT 32QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $35.3805 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 5V |
| Tensión - Suministro, analóxico | ±4.5V ~ 15.75V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 32-QFN (5x5) |
| Tempo de liquidación | 20µs (Typ) |
| Serie | SoftSpan™ |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Paquete / caso | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tube |
| Tipo de saída | Voltage - Buffered |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 8 |
| Número de bits | 16 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±2.2, ±0.2 |
| Saída diferenciada | No |
| Interfaz de datos | SPI |
| Número de producte base | LTC2666 |
| Arquitectura | - |
| LTC2666IUH-16#PBF Detalls PDF [English] | LTC2666IUH-16#PBF PDF - EN.pdf |




IC DAC 16BIT 32QFN
IC DAC 16BIT 16CH 40QFN
IC DAC 16BIT V-OUT 32QFN
IC DAC 16BIT 32QFN
IC DAC 16BIT 16CH 40QFN
IC DAC 12BIT 32QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 32QFN
IC DAC 12BIT 16CH 40QFN
IC DAC 16BIT V-OUT 32QFN
IC DAC 16BIT V-OUT 40QFN
IC DAC 12BIT 32QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 32QFN
IC DAC 12BIT 32QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 40QFN
IC DAC 16BIT 32QFN
LTC2668CUJ-16 LINEAR
IC DAC 16BIT V-OUT 40QFN
IC DAC 16BIT V-OUT 32QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 40QFN
IC DAC 12BIT V-OUT 32QFN
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
LTC2666IUH-16#PBFAnalog Devices Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|