Català
| Número de peça: | XC3S200A-4FG320C |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | AMD Xilinx |
| Part de la descripció: | IC FPGA 248 I/O 320FBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $16.048 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 1.14V ~ 1.26V |
| Total de bits de RAM | 294912 |
| Paquete de dispositivos de provedores | 320-FBGA (19x19) |
| Serie | Spartan®-3A |
| Paquete / caso | 320-BGA |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 85°C (TJ) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de elementos lóxicos / celas | 4032 |
| Número de LABs / CLBs | 448 |
| Número de E / S | 248 |
| Número de portas | 200000 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Número de producte base | XC3S200 |
| XC3S200A-4FG320C Detalls PDF [English] | XC3S200A-4FG320C PDF - EN.pdf |




XC3S200A-4FG320C
Xilinx. Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de la marca Xilinx i ofereix als clients els millors productes i serveis.
L'XC3S200A-4FG320C és un FPGA (Array de portes programables en camp) de la sèrie Spartan-3A de Xilinx. Té 200.000 portes, 248 E/S i 294.912 bits de memòria RAM total.
FPGA de la sèrie Spartan-3A
000 portes, 248 E/S, 294.912 bits de memòria RAM total
Rang de temperatura de funcionament de 0 °C a 85 °C
Tensió d'alimentació de 1,14V a 1,26V
Disseny flexible i reconfigurable
Alto rendiment i baix consum d'energia
Adequat per a una àmplia gamma d'aplicacions integrades
Embalatge 320-FBGA (19x19)
Montatge superficial
Sense plom / No conforme amb RoHS
Aquest producte és un model actiu i en producció.
Hi ha models equivalents i alternatius disponibles de Xilinx. Si us plau, contacti amb el nostre equip de vendes per a més informació.
Sistemes integrats
Automatització industrial
Equipament mèdic
Telecomunicacions
El full de dades més autoritzat per a l'XC3S200A-4FG320C està disponible al nostre lloc web. Es recomana als clients descarregar-lo per obtenir informació tècnica més detallada.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per a l'XC3S200A-4FG320C al nostre lloc web. Demani pressupost ara o conegui més sobre aquesta oferta limitada.
IC FPGA 248 I/O 320FBGA
IC FPGA 68 I/O 100VQFP
IC FPGA 248 I/O 320FBGA
IC FPGA 489 I/O 676FBGA
IC FPGA 565 I/O 900FBGA
IC FPGA 195 I/O 256FTBGA
IC FPGA 195 I/O 256FTBGA
IC FPGA 195 I/O 256FTBGA
IC FPGA 565 I/O 900FBGA
IC FPGA 248 I/O 320FBGA
XILINX New
XC3S2000F-5GG456C XILINX
XILINX BGA
IC FPGA 195 I/O 256FTBGA
IC FPGA 489 I/O 676FCBGA
IC FPGA 333 I/O 456FBGA
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
XC3S200A-4FG320CAMD |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|