Català
| Número de peça: | XC95144XL-10TQG100C |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | AMD Xilinx |
| Part de la descripció: | IC CPLD 144MC 10NS 100TQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $7.4169 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Suministro de tensión - Interno | 3V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-TQFP (14x14) |
| Serie | XC9500XL |
| Tipo programable | In System Programmable (min 10K program/erase cycles) |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Número de Macrocélulas | 144 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de elementos lóxicos / bloques | 8 |
| Número de E / S | 81 |
| Número de portas | 3200 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tempo de demora tpd (1) Máx | 10 ns |
| Número de producte base | XC95144 |
| XC95144XL-10TQG100C Detalls PDF [English] | XC95144XL-10TQG100C PDF - EN.pdf |




XC95144XL-10TQG100C
Y-IC és un distribuidor de qualitat de productes AMD, oferint als clients els millors productes i serveis.
L'XC95144XL-10TQG100C és un dispositiu lògic programable complex (CPLD) de gran rendiment, programable en sistema (ISP) de AMD. Proporciona una solució lògica potent i flexible per a una àmplia gamma d'aplicacions integrades.
144 macrocamps
3200 portes
81 pins d'entrada/sortida
Retard de propagació màxim de 10 ns
Alimentació internal de 3V a 3,6V
Gama de temperatura de funcionament de 0°C a 70°C
Embalatge en format surface mount 100-LQFP
Lògica flexible i reconfigurable
Alta velocitat de rendiment
Baig consum energètic
Gama àmplia de temperatura de funcionament
Faciletat de programació en sistema
El producte es subministra en un embalatge de portàtil 100-LQFP (14x14). El embalatge ofereix propietats de muntatge superficial, de disipació tèrmica i elèctriques adaptades per a diverses aplicacions integrades.
L'XC95144XL-10TQG100C és un producte d'última compra. Tot i això, hi ha models equivalents o alternatius disponibles, com l'XC95144XL-10TQG144C i l'XC95144XL-10TQG144I. S'aconsella als clients posar-se en contacte amb el nostre equip de vendes a través del lloc web per a més informació.
Automatització industrial
Equipament de telecomunicacions
Electrònica per a automòbils
Dispositius mèdics
Electrònica de consum
El fullet tècnic més autoritzat per a l'XC95144XL-10TQG100C està disponible a la nostra pàgina web. Es recomana descarregar el full de dades per a obtenir especificacions tècniques detallades.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per a l'XC95144XL-10TQG100C a través del nostre lloc web. Demani un pressupost ara per aprofitar la nostra oferta per temps limitat.
IC CPLD 144MC 10NS 100TQFP
XILINX TQFP
XILINX TQFP144
IC CPLD 144MC 10NS 100TQFP
XC95144XL-10TQG144 XILINX
IC CPLD 144MC 10NS 144TQFP
XILINX QFP
XC95144XL-10TQ144C/XC95144XLTQ144BMN XILINX
IC CPLD 144MC 10NS 100TQFP
IC CPLD 144MC 5NS 144LCSBGA
XILINX QFP
XC95144XL-10TQG XILINX
IC CPLD 144MC 10NS 144TQFP
XC95144XL-15TQ100C XILINX
XC95144XL-10TQG100 XILINX
XILINX QFP
XILINX TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
XC95144XL-10TQG100CAMD |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|