Català
| Número de peça: | CM1453-08CP |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Part de la descripció: | FILTER LC(PI) 20NH/9.5PF ESD SMD |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.8627 |
| 200+ | $0.3442 |
| 500+ | $0.3329 |
| 1000+ | $0.3272 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Clasificación por voltaxe | - |
| Valores | L = 20nH, C = 9.5pF |
| Tipo | Low Pass |
| Tecnoloxía | LC (Pi) |
| Tamaño / Dimensión | 0.129' L x 0.045' W (3.27mm x 1.14mm) |
| Serie | Praetorian® |
| Resistencia - Canle (Ohms) | - |
| Paquete / caso | 20-WFBGA, WLCSP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de canles | 8 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Altura | 0.027' (0.69mm) |
| Orde de filtro | 3rd |
| Protección ESD | Yes |
| Actual | 30 mA |
| Frecuencia de corte / centro | 300MHz (Cutoff) |
| Número de producte base | CM1453 |
| Valor de atenuación | 35dB @ 800MHz ~ 2.7GHz |
| Aplicacións | Data Lines for Mobile Devices |
| CM1453-08CP Detalls PDF [English] | CM1453-08CP PDF - EN.pdf |




CM1453-08CP
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes d'AMI Semiconductor / ON Semiconductor, oferint als clients els millors productes i serveis.
El CM1453-08CP és un circuit integrat de filtrar de passa baixa de 8 canals dissenyat per proporcionar filtratge EMI/RFI per a línies de dades en dispositius mòbils.
Disseny de filtre LC (Pi) de 3r ordre
8 canals de filtratge independents
Frequència de tall de 300MHz
Atenuació de 35dB a 800MHz fins a 2,7GHz
Mida de 30mA
Protecció ESD
Embalatge compacte WLCSP per a aplicacions amb espai limitat
Filtrat EMI/RFI d'alt rendiment per protegir línies de dades sensibles
Operació fiable en un ampli rang de temperatures de -40°C a 85°C
Embalatge en cinta i bobina (TR)
Embalatge WFBGA, WLCSP
Dimensions: 3,27mm x 1,14mm, alçada de 0,69mm
El CM1453-08CP és un producte actiu i no hi ha models equivalents ni alternatius coneguts.
Es recomana als clients posar-se en contacte amb el nostre equip de vendes a través de la pàgina web per obtenir la informació més recent i disponibilitat del producte.
Línies de dades per a dispositius mòbils
El full de dades més autoritzat del CM1453-08CP està disponible a la nostra web. Es recomana descarregar-lo per a especificacions detallades del producte.
Es recomana als clients sol·licitar pressuposts del CM1453-08CP a la nostra web. Obtingui un pressupost, aprengui més, o aprofiti la nostra oferta limitada.
VERSAFIT ELEC
FILTER LC(PI) 70NH/12.5PF SMD
FILTER LC(PI) 70NH/12.5PF SMD
FILTER LC(PI) 17NH/14PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 70NH/12.5PF SMD
FILTER LC(PI) 20NH/10PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 20NH/9.5PF ESD SMD
FILTER RC(PI) 10 OHM/100PF SMD
FILTER LC(PI) 34NH/28.5PF SMD
FILTER LC(PI)/RC(PI) ESD SMD
FILTER LC(PI) 17NH/15PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 17NH/14PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 17NH/15PF ESD SMD
FILTER LC(PI) 20NH/9.5PF ESD SMD
CM1452-06CP ON
FILTER LC(PI) 34NH/28.5PF SMD
FILTER LC(PI) 17NH/15PF ESD SMD
CMD SMD
FILTER LC 34NH/28.5PF 260MHZ SMD
FILTER LC(PI) 20NH/10PF ESD SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
CM1453-08CPonsemi |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|