Català
| Número de peça: | MBC50-8B12 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Aeroflex (MACOM Technology Solutions) |
| Part de la descripció: | CAP SILICON 8PF 20% 50V SMD |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $3.9969 |
| 200+ | $1.5471 |
| 500+ | $1.4928 |
| 1000+ | $1.4664 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Desglose | 50 V |
| Tolerancia | ±20% |
| Tamaño / Dimensión | 1.417" L x 0.512" W (36.00mm x 13.00mm) |
| Serie | MBC50 |
| Paquete / caso | Nonstandard Chip |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -55°C ~ 200°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Altura | 0.179" (4.55mm) |
| características | - |
| ESL (Inductancia de Serie Equivalente) | - |
| Capacitancia | 8 pF |
| Número de producte base | MBC50 |
| Aplicacións | High Stability |




AC/DC CONVERTER 24V 150/550W
AC/DC CONVERTER 12V 60W
CAP SILICON 1PF 20% 50V SMD
CAP SILICON 3PF 20% 50V SMD
AC/DC CONVERTER 5.1V 60W
AC/DC CONVERTER 58V 150/550W
AC/DC CONVERTER 48V 150/550W
CAP SILICON 10PF 20% 50V SMD
CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
COM CAPACITOR-BEAMLEAD, B13
AC/DC CONVERTER 12V 60W
CAP SILICON 4PF 20% 50V SMD
AC/DC CONVERTER 30V 150/550W
AC/DC CONVERTER 5.1V 60W
CAP SILICON 22PF 20% 50V SMD
CAP SILICON 33PF 20% 50V SMD
AC/DC CONVERTER 15V 150/550W
AC/DC CONVERTER 12V 150/550W
CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MBC50-8B12MACOM Technology Solutions |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|