Català
| Número de peça: | AMLDV-4830-NZTR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Aimtec |
| Part de la descripció: | 10.8W DC/DC LED Driver |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $30.4263 |
| 200+ | $12.1401 |
| 400+ | $11.7351 |
| 1000+ | $11.5348 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Peso | 0.013 lb (6.00 g) |
| Voltaxe - Saída | 3.3 ~ 36V |
| Entrada de voltaxe (mínimo) | 5.5V |
| Entrada de tensión (máx.) | 48V |
| Tipo | Constant Current |
| Topoloxía | AC DC Converter |
| Número estàndard | - |
| Tamaño / Dimensión | 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) |
| Serie | AMLDV-NZ |
| Poder (Watts) | 10.8 W |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Paquete / caso | 16-SMD Module, 6 Leads |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de resultados | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| características | SCP |
| Eficiencia | 96% |
| Dimming | Analog, PWM |
| Corrente: saída (máx.) | 300mA |
| Agència d'aprovació | - |




8W DC/DC LED Driver
4.2W DC/DC LED Driver
12.6W DC/DC LED Driver
18W DC/DC LED Driver
9.8W DC/DC LED Driver
21.6W DC/DC LED Driver
18W DC/DC LED Driver
25.2W DC/DC LED Driver
21.6W DC/DC LED Driver
20W DC/DC LED Driver
4.9W DC/DC LED Driver
14W DC/DC LED Driver
14W DC/DC LED Driver
16.8W DC/DC LED Driver
8.4W DC/DC LED Driver
10.8W DC/DC LED Driver
56W DC/DC LED Driver
12.6W DC/DC LED Driver
25.2W DC/DC LED Driver
7W DC/DC LED Driver
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles
2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
AMLDV-4830-NZTRaimtec |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|