Català
| Número de peça: | DS1554WP-120IND+ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Part de la descripció: | IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $33.224 |
| 10+ | $30.6418 |
| 40+ | $29.265 |
| 80+ | $26.1664 |
| 240+ | $25.8221 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, batería | 3V |
| Voltaxe - Subministración | 2.97V ~ 3.63V |
| Tipo | Clock/Calendar |
| Formato de tempo | HH:MM:SS (24 hr) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 34-PowerCap Module |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 34-PowerCap™ Module |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño de memoria | 32KB |
| Interface | Parallel |
| características | Alarm, Leap Year, NVSRAM, Watchdog Timer, Y2K |
| Formato de data | YY-MM-DD-dd |
| Corrente - Cronometraxe (Max) | 4mA @ 3.3V |
| Número de producte base | DS1554 |
| DS1554WP-120IND+ Detalls PDF [English] | DS1554WP-120IND+ PDF - EN.pdf |




IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
MAXIM PowerCap-34
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32-EDIP
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
DS1554WP+120IND Maxim
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34PCM
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 32EDIP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
DS1554WP-120IND+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|