Català
| Número de peça: | DS1809U-100+ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Part de la descripció: | IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8UMAX |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $8.1862 |
| 200+ | $3.1682 |
| 500+ | $3.0575 |
| 1000+ | $3.0021 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 5V |
| Tolerancia | ±20% |
| Coeficiente de temperatura (tipo) | 750ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-uMAX/uSOP |
| Serie | Dallastat™ |
| Resistencia - Wiper (Ohms) (Typ) | 400 (Max) |
| Resistencia (Ohms) | 100k |
| Paquete / caso | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Paquet | Tube |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Número de botóns | 64 |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tipo de memoria | Non-Volatile |
| Interface | Pushbutton |
| características | - |
| Configuración | Potentiometer |
| Número de producte base | DS1809 |
| DS1809U-100+ Detalls PDF [English] | DS1809U-100+ PDF - EN.pdf |




IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC
IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8UMAX
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC
IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8DIP
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8UMAX
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8UMAX
DS1809U-100+T MAXIM
DS1809X DALLAS
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8UMAX
DS1809C MAXIM
MAXIM SOP8
IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8UMAX
IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8DIP
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8SOIC
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8UMAX
DS1809 DALLASTAT
IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8UMAX
IC DGTL POT 100KOHM 64TAP 8UMAX
IC DGTL POT 50KOHM 64TAP 8UMAX
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
DS1809U-100+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|