Català
| Número de peça: | MAX392CPE+ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Part de la descripció: | IC SWITCH SPST-NOX4 35OHM 16DIP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $4.1568 |
| 200+ | $1.6092 |
| 500+ | $1.5531 |
| 1000+ | $1.5243 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 3V ~ 15V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | ±3V ~ 8V |
| Cambiar o tempo (Ton, Toff) (Max) | 130ns, 75ns |
| Circuíto de conmutación | SPST - NO |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-PDIP |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paquet | Tube |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 35Ohm |
| Número de circuítos | 4 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 1:1 |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Corrente - Fuga (IS (apagado)) (Máx.) | 100pA |
| Crosstalk | -85dB @ 1MHz |
| Inyección de carga | 2pC |
| Matching Channel-to-Channel (& Delta; Ron) | 300mOhm |
| Capacitancia de canle (CS (apagado), CD (apagado)) | 9pF, 9pF |
| Número de producte base | MAX392 |
| -3db Ancho de banda | - |
| MAX392CPE+ Detalls PDF [English] | MAX392CPE+ PDF - EN.pdf |




IC SW SPST-NCX4 35OHM 16TSSOP
INTEGRATED CIRCUIT
IC INTEGRATED CIRCUIT
IC SW SPST-NCX4 35OHM 16TSSOP
MAXIM SOP16
IC SW SPST-NOX4 35OHM 16TSSOP
MAXIM DIP16
MAX391MJE MAX
IC SWITCH SPST-NOX4 35OHM 16SOIC
MAX392CUE MAX
IC SWITCH SPST-NCX4 35OHM 16SOIC
IC SWITCH SPST-NOX4 35OHM 16SOIC
MAX392 PRECISION, QUAD, SPST ANA
IC SWITCH SPST-NO X 4 35OHM
IC SWITCH SPST-NOX4 35OHM 16DIP
IC SW SPST-NCX4 35OHM 16TSSOP
IC SWITCH SPST-NO X 4 35OHM DIE
IC SWITCH SPST-NCX4 35OHM 16SOIC
IC SW SPST-NOX4 35OHM 16TSSOP
IC SWITCH SPST-NOX4 35OHM 16SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
MAX392CPE+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|