Català
| Número de peça: | ATMEGA168PV-10MU |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Micrel / Microchip Technology |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.94 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 32-VQFN (5x5) |
| Velocidade | 10MHz |
| Serie | AVR® ATmega |
| Tamaño de RAM | 1K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 16KB (8K x 16) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 23 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 512 x 8 |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | AVR |
| Conectividade | I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | ATMEGA168 |
| ATMEGA168PV-10MU Detalls PDF [English] | ATMEGA168PV-10MU PDF - EN.pdf |




ATMEGA168PV-10MU
microchip-technology
L'ATMEGA168PV-10MU és un microcontrolador AVR de 8 bits, de baix consum i alt rendiment, basat en la arquitectura RISC, amb 16KB de memòria flash programable en el sistema. Disposa d'una àmplia gamma d'opcions i perifèrics, fet que el converteix en una opció versàtil per a aplicacions embegudes.
Microcontrolador AVR de 8 bits amb arquitectura RISC, 16KB de memòria flash programable en sistema, 1KB de memòria SRAM, 512 bytes d'EEPROM, velocitat de 10 MHz, connectivitat I2C, SPI, UART/USART, detecció i reinici per caiguda de voltatge, POR, PWM i temporitzador watchdog (WDT), 23 línies d'IO programables, ADC de 10 bits amb 8 canals
Alt rendiment i baix consum energètic per a aplicacions embegudes eficients, conjunt ampli de perifèrics per a funcionalitats diverses, memòria flash programable en sistema per a actualitzacions de codi fàcils, compatibilitat amb diversos rangs de voltatge d'alimentació
Embossat en compacte de 32-VQFN (5x5) amb protecció exposada per a millor dissipació tèrmica, configuració de 32 pins
L'ATMEGA168PV-10MU és un producte actiu. Models equivalents o alternatius inclouen l'ATMEGA328P-AU i l'ATMEGA328PB-AU. Per a més assistència, contacteu amb el nostre equip de vendes a través del nostre lloc web.
Sistemes de control industrial, automatització domèstica, dispositius de sensors i mesurament, equips mèdics portàtils, electrònica de consum
La fulla de dades més actualitzada de l'ATMEGA168PV-10MU està disponible al nostre website. Recomanem que els clients descarreguin la fulla de dades per obtenir informació tècnica detallada.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per a l'ATMEGA168PV-10MU al nostre lloc web. Soliciti un pressupost ara o aprengui més sobre aquest producte i altres alternatives disponibles.
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28DIP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VFQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VFQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
ATMEL QFN32
ATMEGA168 XPLAINED MIN ATMEGA168
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
ATMEGA168PV-10MUMicrochip Technology |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|