Català
| Número de peça: | 7401K2CGE |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | C&K |
| Part de la descripció: | SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 50+ | $20.6008 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Clasificación de voltaje - DC | 28 V |
| Clasificación de voltaje - AC | 120 V |
| Estilo de terminación | PC Pin |
| Función de conmutación | On-On |
| Serie | 7000 |
| Dimensións do recorte do panel | Circular - 6.35mm Dia |
| Paquet | Bulk |
| Temperatura de operación | -30°C ~ 85°C |
| Tipo de montaxe | Panel Mount |
| Protección de ingreso | - |
| Tensión de iluminación (nominal) | - |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de iluminación, cor | - |
| Iluminación | Non-Illuminated |
| características | Epoxy Sealed Terminals |
| Vida eléctrica | 100,000 Cycles |
| Classificació actual (amplificadors) | 5A (AC/DC) |
| Circuíto | 4PDT |
| Filamento de rosca | 1/4-40 |
| Número de producte base | 7401K2 |
| Tipo de actuador | Locking Lever |
| Material de actuador | Brass, Chrome Plated |
| Lonxitude do actuador | 17.88mm |




SWITCH TOGGLE 4PDT
SWITCH TOGGLE 4PDT
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
SWITCH TOGGLE 4PDT
SWITCH TOGGLE 4PDT 0.4VA 20V
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
7401K2CGEC&K |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|