Català
| Número de peça: | A30442MNZB |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | C&K |
| Part de la descripció: | SWITCH ROTARY 4POS 0.4VA 20V |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $31.681 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Clasificación de voltaje - DC | 20 V |
| Clasificación de voltaje - AC | 20 V |
| Estilo de terminación | Solder Lug |
| Serie | A |
| Dimensións do recorte do panel | Circular - 10.21mm Dia |
| Paquet | Tray |
| Número de posicións | 4 |
| Número de polos por cuberta | 3 |
| Número de cubertas | 1 |
| Tipo de montaxe | Panel Mount |
| O índice para | Fixed |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| características | - |
| Profundidade detrás do panel | 20.83mm |
| Classificació actual (amplificadors) | 0.4VA (AC/DC) |
| Tempo de contacto | Non-Shorting (BBM) |
| Material de contacto | Copper Alloy |
| Acabado de contactos | Gold |
| Circuíto por cuberta | 3P4T |
| Número de producte base | A30442MN |
| Ángulo de tiro | 30° |
| Tipo de actuador | Round (6mm Dia) |
| Lonxitude do actuador | 42.00mm |




ADDTEKCORPORATION MSOP8
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
CONN BARRIER STRP 22CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437"
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
A304GFT ADDtek
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
1-4 POLE ROTARY SWITCH
SWITCH ROTARY 4POS 0.4VA 20V
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.437"
SWITCH ROTARY 4POS 0.4VA 20V
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
SWITCH ROTARY 4POS 0.4VA 20V
A304GGT ADDTEK
SWITCH ROTARY 4POS 2.5A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
A30442MNZBC&K |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|