Català
| Número de peça: | CS43198-CNZ |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cirrus Logic |
| Part de la descripció: | IC DAC 32BIT V-OUT 40QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Cumple con RoHS |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $11.403 |
| 200+ | $4.4129 |
| 490+ | $4.2587 |
| 980+ | $4.1809 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Subministración, dixital | 1.66V ~ 1.94V |
| Tensión - Suministro, analóxico | 1.66V ~ 1.94V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 40-QFN (5x5) |
| Tempo de liquidación | - |
| Serie | - |
| Tipo de referencia | External, Internal |
| Paquete / caso | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tray |
| Tipo de saída | Voltage - Unbuffered |
| Temperatura de operación | -10°C ~ 70°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de conversores D / A | 2 |
| Número de bits | 32 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | - |
| Saída diferenciada | Yes |
| Interfaz de datos | I²S |
| Número de producte base | CS43198 |
| Arquitectura | Sigma-Delta |
| CS43198-CNZ Detalls PDF [English] | CS43198-CNZ PDF - EN.pdf |




CS43198-CNZ
Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Cirrus Logic, oferint als clients els millors productes i serveis.
Convertidor Digital a Analògic de 32 bits amb 2 sortides en embalatge 40-QFN (5x5)
Resolució de 32 bits
2 convertidors digital-analògic
Arquitectura sigma-delta
Referència externa i interna
Convertidor digital a analògic de gran rendiment
Opcions de referència flexibles
Embalatge compacte de 40-QFN
Embalatge en safata
Embalatge 40-WFQFN amb plaça exposada
Mida de l’embalatge de 5x5 mm
Montatge superficial
Aquest producte està actualment disponible. No hi ha models equivalents o alternatius coneguts en aquest moment. Per a més informació, si us plau contacteu amb el nostre equip de vendes a través de la web de Y-IC.
Aplicacions d’àudio i vídeo
Sistemes d’instrumentació i control
Automatització industrial
El full de dades més autoritzat per al CS43198-CNZ està disponible a la web de Y-IC. Es recomana als clients descarregar-lo per obtenir informació tècnica detallada.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per al CS43198-CNZ a la web de Y-IC. Sol·liciteu un pressupost ara mateix o obteniu més informació sobre aquesta oferta limitada.
IC DAC W/HP DRIVER 40QFN5Z
IC DAC 32BIT V-OUT 42WLCSP
CRYSTAL SSOP-16
IC DAC 32BIT V-OUT 42WLCSP
IC DAC 32BIT V-OUT 40QFN
IC DAC 32BIT V-OUT 40QFN
CS43146DR8 ON
CIRRUS SOP28
IC DAC 20BIT V-OUT 20DIP
CS4314C CORTINA
CS SSOP20
IC DAC 32BIT V-OUT 40QFN
ANA SNGL AIR CORE DRIVER
ANA LDO MICROPOWER REG
CS4328-KP CS
ANA CUSTOM (DMLRCHRY) A/C
SEMICO SOT-163
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
CS43198-CNZCirrus Logic Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|