Català
| Número de peça: | F1857SD1200 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Crydom / Sensata Technologies |
| Part de la descripció: | MODULE SCR/DIODE 55A 480VAC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Cumple con RoHS |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $72.7063 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Estado de voltaxe - desactivado | 1.2 kV |
| Tensión - Trigger Gate (Vgt) (Max) | 3 V |
| Estrutura | Series Connection - All SCRs |
| Serie | F18 |
| Paquete / caso | Module |
| Paquet | Bulk |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Número de SCR, diodos | 2 SCRs |
| Tipo de montaxe | Chassis Mount |
| Corrente - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 1500A @ 60Hz |
| Corrente - Trigger Gate (Igt) (Max) | 150 mA |
| F1857SD1200 Detalls PDF [English] | F1857SD1200 PDF - EN.pdf |




F1857SD1200
Y-IC és un distribuïdor de qualitat de productes de Sensata Technologies i proporcionarà als clients els millors productes i serveis.
El F1857SD1200 és un mòdul de tiristor (SCR) de Sensata Technologies. Presenta una connexió en sèrie de dos SCRs, fent-lo útil per a aplicacions que requereixen volatges més alts.
• Tensions de tall de 1,2 kV
• Tensió màxima de disparador de porta de 3 V
• Corrent màxima de disparador de porta de 150 mA
• Corrent de Surtida de Sobretensió no Repetitiu de 1500A a 60Hz
• Disseny de mòdul compacte per a una instal·lació fàcil
• Suitable per a aplicacions de voltatge alt
• Rendiment fiable en un ampli rang de temperatures
El F1857SD1200 està empaquetat en un mòdul de muntatge en carcassa. Té una configuració d’empaquetat a granel.
El F1857SD1200 no es recomana per a nous dissenys. Els clients haurien de posar-se en contacte amb l’equip de vendes de Y-IC per obtenir informació sobre models equivalents o alternatius.
• Electrònica de potència d’alta tensió
• Control de motors industrials
• Equip de soldadura
• Sistemes de calefacció per inducció
El fullet informatiu més actualitzat del F1857SD1200 està disponible al lloc web de Y-IC. Es recomana als clients descarregar-lo per obtenir les especificacions completes del producte.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per al F1857SD1200 al lloc web de Y-IC. Demani un pressupost ara per aprofitar la nostra oferta limitada.
MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 530VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 240VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 240VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 240VAC
DIODE MODULE 600V 55A
DIODE MODULE 1KV 55A
DIODE MODULE 1.4KV 55A
MODULE SCR/DIODE 55A 480VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 530VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 120VAC
DIODE MODULE 1.2KV 55A
MODULE SCR/DIODE 55A 380VAC
DIODE MODULE 1.6KV 55A
MODULE SCR/DIODE 55A 380VAC
MODULE SCR/DIODE 55A 600VAC
DIODE MODULE 400V 55A
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
F1857SD1200Sensata-Crydom |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|