Català
| Número de peça: | CMLB104T-220MS |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cyntec / Delta Electronics |
| Part de la descripció: | FIXED IND 22UH 5A 66 MOHM SMD |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $1.4692 |
| 10+ | $1.3648 |
| 25+ | $1.26 |
| 50+ | $1.0499 |
| 100+ | $0.987 |
| 250+ | $0.8819 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo | - |
| Tolerancia | ±20% |
| Paquete de dispositivos de provedores | - |
| Tamaño / Dimensión | 0.427" L x 0.394" W (10.85mm x 10.00mm) |
| Blindaxe | Shielded |
| Serie | CMLB104T |
| Clasificacións | - |
| Q @ Freq | - |
| Paquete / caso | Nonstandard |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -55°C ~ 125°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Material - Núcleo | Metal |
| Frecuencia de indutancia - proba | 100 kHz |
| Indución | 22 µH |
| Altura - Sentado (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Frecuencia - Auto resonante | - |
| características | - |
| Resistencia de corrente continua (DCR) | 66mOhm Max |
| Classificació actual (amplificadors) | 5 A |
| Actual - Saturació (ISAT) | 5.4A |
| Número de producte base | CMLB104T |




FIXED IND 33UH 4.4A 91 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2MOHM SMD
CIR BRKR MAG-HYDR
FIXED IND 1UH 19A 3.3 MOHM SMD
FIXED IND 360NH 33A 1.18MOHM SMD
FIXED IND 15UH 6.3A 45 MOHM SMD
FIXED IND 150NH 41A 0.55MOHM SMD
CIR BRKR MAG-HYDR
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER
FIXED IND 6.8UH 7.8A 24.5MOHM SM
FIXED IND 2.2UH 12A 7MOHM SMD
CIR BRKR MAG-HYDR
FIXED IND 470NH 32A 1.5MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM SMD
CIR BRKR MAG-HYDR 125A
CIR BRKR MAG-HYDR
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20MOHM SMD
FIXED IND 47UH 3.3A 143MOHM SMD
FIXED IND 220NH 36A 0.93MOHM SMD
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles
2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
CMLB104T-220MSDelta Electronics/Cyntec |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|