Català
| Número de peça: | CY2542QFCT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC CLOCK GENERATOR 24QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.7829 |
| 200+ | $0.3031 |
| 500+ | $0.293 |
| 1000+ | $0.2873 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 1.65V ~ 1.95V |
| Tipo | Clock Generator |
| Paquete de dispositivos de provedores | 24-QFN (4x4) |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 2:8 |
| Paquete / caso | 24-UFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Saída | Clock, Crystal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Número de circuítos | 4 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | Clock, Crystal |
| Frecuencia - Máx | 50MHz, 166MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | No/No |
| Número de producte base | CY2542 |
| CY2542QFCT Detalls PDF [English] | CY2542QFCT PDF - EN.pdf |




CYPRESS QFN24
CY25423 - CLOCK GENERATOR, 166MH
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
CY25423 - CLOCK GENERATOR, 166MH
IC CLOCK GEN PROG
IC CLOCK GEN PROG
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
TSBU
CY25423 - CLOCK GENERATOR, 166MH
CYPRESS QFN
TSBU
IC CLOCK GEN PROG
IC CLOCK GENERATOR 24QFN
TSBU
CY2542C002T CYPRESS
TSBU
CLOCK GENERATOR, 166MHZ, CMOS
TSBU
CLOCKS
TSBU
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
CY2542QFCTInfineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|