Català
| Número de peça: | CY2XL11ZXCT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 3.465V |
| Tipo | Clock Generator |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-TSSOP |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 1:1 |
| Paquete / caso | 8-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Saída | LVDS |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -5°C ~ 70°C |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | Crystal |
| Frecuencia - Máx | 100MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/No |
| Diferencial - Entrada: saída | No/Yes |
| Número de producte base | CY2XL11 |
| CY2XL11ZXCT Detalls PDF [English] | CY2XL11ZXCT PDF - EN.pdf |




IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC OSC XTAL PROG 6CLCC
IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC XTAL OSC CMOS
IC XTAL OSC CMOS
IC CLOCK GEN PLL LVDS
IC OSC XTAL PROG 6CLCC
IC OSC XTAL PROG 6CLCC
IC OSC XTAL PROG
IC OSC XTAL PROG 6CLCC
IC OSC XTAL PROG 6CLCC
TSBU
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
CY2XL11ZXCTInfineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|