Català
| Número de peça: | MB90548GSPQC-G-332-ERE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100PQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 3.5V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-PQFP (14x20) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | F²MC-16LX MB90545G |
| Tamaño de RAM | 4K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | Mask ROM |
| Tamaño da memoria do programa | 128KB (128K x 8) |
| Periféricos | POR, WDT |
| Paquete / caso | 100-BQFP |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | External |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 81 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x8/10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-16LX |
| Conectividade | CANbus, EBI/EMI, SCI, Serial I/O, UART/USART |
| Número de producte base | MB90548 |
| MB90548GSPQC-G-332-ERE2 Detalls PDF [English] | MB90548GSPQC-G-332-ERE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100PQFP
IC MICROCONTROLLER 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100PQFP
mb90549g359n TOSHIBA
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100PQFP
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100PQFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
MB90549G FUJITSU
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MICROCONTROLLER
IC MCU 16BIT 256KB MROM 100QFP
IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MB90548GSPQC-G-332-ERE2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|