Català
| Número de peça: | MB95F316EPMC-G-SNE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 80-LQFP (12x12) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | 8FX MB95310L |
| Tamaño de RAM | 1008 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 36KB (36K x 8) |
| Periféricos | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 80-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | External |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 71 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 4x8/10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-8FX |
| Conectividade | I²C, SIO, UART/USART |
| Número de producte base | MB95F316 |
| MB95F316EPMC-G-SNE2 Detalls PDF [English] | MB95F316EPMC-G-SNE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 128KB FLASH 16SOP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC ANALOG
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 16SOP
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 8SOP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 80LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 80LQFP
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOP
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
IC ANALOG
FUJISTU SOP16
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 16SOP
FUJITSU SOP-16
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MB95F316EPMC-G-SNE2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|