Català
| Número de peça: | MB95F634KNP-G-SH-SNE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC ANALOG |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 32-SDIP |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | F²MC-8FX MB95630H |
| Tamaño de RAM | 1K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 20KB (20K x 8) |
| Periféricos | LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 32-SDIP (0.400", 10.16mm) |
| Paquet | Bulk |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de oscilador | External |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 29 |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x8/10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-8FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SIO, UART/USART |
| Número de producte base | MB95F634 |




IC ANALOG
FUJITSU QFP32
IC MM MCU
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC MICROCONTROLLER
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 32LQFP
FREESCALE QFP
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 32LQFP
FUJITSU QFP32
IC MCU 8BIT 20KB FLASH
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 32LQFP
IC MCU 8BIT 20KB FLASH 32QFN
MB95F634KNPMC-G-SNE2 FUJITSU
IC MCU 8BIT 12KB FLASH 32LQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
MB95F634KNP-G-SH-SNE2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|