Català
| Número de peça: | MB96F622ABPMC1-GSE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-LQFP (10x10) |
| Velocidade | 32MHz |
| Serie | F²MC-16FX MB96620 |
| Tamaño de RAM | 4K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 64KB (64K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Número de E / S | 52 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 21x8/10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-16FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SCI, UART/USART |
| Número de producte base | MB96F622 |
| MB96F622ABPMC1-GSE2 Detalls PDF [English] | MB96F622ABPMC1-GSE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 48LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC AUTO MCU 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 48LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
MB96F622ABPMC1-GSE2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|