Català
| Número de peça: | MB96F683ABPMC-GSAE1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 80-LQFP (12x12) |
| Velocidade | 32MHz |
| Serie | F²MC-16FX MB96680 |
| Tamaño de RAM | 4K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 96KB (96K x 8) |
| Periféricos | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 80-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 65 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 14x8/10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-16FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SCI, UART/USART |
| Número de producte base | MB96F683 |
| MB96F683ABPMC-GSAE1 Detalls PDF [English] | MB96F683ABPMC-GSAE1 PDF - EN.pdf |




IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC AUTO MCU
IC MCU 16BIT 160KB FLASH 80LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MB96F683ABPMC-GSAE1Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|