Català
| Número de peça: | TLE9861QXA20XUMA2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC SOC MOTOR DRIVER 48VQFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 2500+ | $2.7604 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 5.5V ~ 28V |
| Paquete de dispositivos de provedores | PG-VQFN-48-29 |
| Serie | Automotive, AEC-Q100 |
| Tamaño de RAM | 3K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH (36kB) |
| Paquete / caso | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 150°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de E / S | 10 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Interface | SSI, UART |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Serie controladora | - |
| Número de producte base | TLE9861 |
| Aplicacións | Automotive |
| TLE9861QXA20XUMA2 Detalls PDF [English] | TLE9861QXA20XUMA2 PDF - EN.pdf |




IC MOTOR DRIVER 48VQFN
EMBEDDED POWER
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48VQFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48VQFN
IC MOTOR DRIVER 48VQFN
IC MOTOR DRIVER 48VQFN
TLE9868QXB20 INFINEON
IC SOC MOTOR DRIVER 48VQFN
EMBEDDED POWER
IC SOC MOTOR DRIVER 48VQFN
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 48VQFN
IC MCU 32BIT 48KB FLASH 48VQFN
IC SOC MOTOR DRIVER 48VQFN
IC MCU 32BIT 48KB FLASH 48VQFN
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48VQFN
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 48VQFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
TLE9861QXA20XUMA2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|