Català
| Número de peça: | XMC1100T016F0064AAXUMA1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 16TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | PG-TSSOP-16-8 |
| Velocidade | 32MHz |
| Serie | XMC1000 |
| Tamaño de RAM | 16K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 64KB (64K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, I²S, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 11 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 6x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M0 |
| Conectividade | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | XMC1100 |
| XMC1100T016F0064AAXUMA1 Detalls PDF [English] | XMC1100T016F0064AAXUMA1 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 64KB FLASH 16TSSOP
XMC1100T016F0064AA INFINEON
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 40VQFN
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16TSSOP
XMC1000
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 38TSSOP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 40VQFN
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 16TSSOP
XMC1000
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 40VQFN
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 16TSSOP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 16TSSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
XMC1100T016F0064AAXUMA1Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|