Català
| Número de peça: | DSCA34-01 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Dataforth |
| Part de la descripció: | 2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $327.8114 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 15 ~ 30VDC |
| Tipo | Signal Conditioner |
| Estilo de terminación | Screw Terminal |
| Serie | DSCA |
| Paquet | Bag |
| Tipo de saída | Voltage |
| Rang de sortida | 0 ~ 10V |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 80°C |
| Tipo de montaxe | DIN Rail |
| Illamento | 1500V |
| Tipo de entrada | Temperature |
| Interval d’entrada (corrent, tensió) | - |
| Interval d’entrada (addicional) | -100°C ~ 100°C |




SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
SIGNAL CONDITIONER TRUE RMS DIN
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2-/3-WIRE RTD SIGNAL CONDITIONER
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
DSCA34-01DATAFORTH |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|