Català
| Número de peça: | NE555S-13 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Diodes Incorporated |
| Part de la descripció: | IC OSC SINGLE TIMER 500KHZ 8SO |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.3464 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 4.5V ~ 16V |
| Tipo | 555 Type, Timer/Oscillator (Single) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-SO |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia | 500kHz |
| Actual - Subministración | 13 mA |
| Conde | - |
| Número de producte base | NE555 |
| NE555S-13 Detalls PDF [English] | NE555S-13 PDF - EN.pdf |




NE5561N SHARP
NE5560F PHI
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8TSSOP
IC OSC SINGLE TIMER 100KHZ 8DIP
TI TSSOP8
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8TSSOP
ST SOP
TI TSSOP8
TI TSSOP8
NE556 ST
NE5560N S
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8TSSOP
TI TSSOP
NE555RR TI
NE556-1N PHI
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8TSSOP
IC OSC SGL TIMER 100KHZ 8TSSOP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
NE555S-13Diodes Incorporated |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|