Català
| Número de peça: | C8051F524-C-IMR |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Energy Micro (Silicon Labs) |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Cumple con RoHS |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $2.9845 |
| 200+ | $1.1546 |
| 500+ | $1.1146 |
| 1500+ | $1.0946 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2V ~ 5.25V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 10-DFN (3x3) |
| Velocidade | 25MHz |
| Serie | C8051F52x |
| Tamaño de RAM | 256 x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 4KB (4K x 8) |
| Periféricos | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| Paquete / caso | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Número de E / S | 6 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 6x12b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | 8051 |
| Conectividade | SPI, UART/USART |
| Número de producte base | C8051F524 |
| C8051F524-C-IMR Detalls PDF [English] | C8051F524-C-IMR PDF - EN.pdf |




SILICON QFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
SILICON QFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 10DFN
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 10DFN
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
C8051F524-C-IMRSilicon Labs |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|