Català
| Número de peça: | UPD78F1146AGB-GAH-AX |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Velocidade | 20MHz |
| Serie | 78K0R/Kx3 |
| Tamaño de RAM | 12K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 256KB (256K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Número de E / S | 50 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 8x10b |
| Tamaño central | 16-Bit |
| Procesador de núcleo | 78K/0R |
| Conectividade | 3-Wire SIO, I²C, LINbus, UART/USART |
| Número de producte base | UPD78F1146 |
| UPD78F1146AGB-GAH-AX Detalls PDF [English] | UPD78F1146AGB-GAH-AX PDF - EN.pdf |




UPD78F1146AGB-GAH-AX
Renesas Electronics Corporation. Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Renesas, que oferirà als clients els millors productes i serveis.
El UPD78F1146AGB-GAH-AX és un microcontrolador embegut de 16 bits de la sèrie 78K0R/Kx3. Incorpora un nucli 78K/0R, que funciona a fins a 20 MHz, i inclou diverses funcions perifèriques com DMA, LVD, POR, PWM i WDT.
Nucli de 16 bits 78K/0R
Velocitat de funcionament de 20 MHz
Connectivitat SIO de 3 fils, I2C, LINbus, UART/USART
Perifèrics DMA, LVD, POR, PWM, WDT
50 pins d'entrada/sortida
Memòria de programa FLASH de 256KB
12KB de memòria RAM
Capacitats de processament potent de 16 bits
Opcions de connectivitat flexibles
Suport integral de perifèrics
Amplia gamma de voltagge de funcionament (1,8V a 5,5V)
Ranged de temperatura industrial (-40°C a 85°C)
El UPD78F1146AGB-GAH-AX ve en una caixa de muntatge superficial LQFP de 64 pins.
Aquest producte està actualment en servei. Poden existir models equivalents o alternatius. Es recomana als clients contactar amb l'equip de vendes de Y-IC per a més informació.
Sistemes de control industrial
Electrodomèstics
Electrònica per a automoció
Dispositius IoT
El full de dades més autoritzat per al UPD78F1146AGB-GAH-AX està disponible al lloc web de Y-IC. Es recomana descarregar el full de dades per obtenir les especificacions tècniques completes.
Es recomana als clients sol·licitar pressupostos per al UPD78F1146AGB-GAH-AX al lloc web de Y-IC. Obtingui una oferta, aprengui més o aprofiti la nostra oferta per temps limitat.
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
UPD78F1146AGB-GAH-AXRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|