Català
| Número de peça: | MKE16F512VLL16 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | NXP USA Inc. |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 450+ | $8.044 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LQFP (14x14) |
| Velocidade | 168MHz |
| Serie | Kinetis KE1xF |
| Tamaño de RAM | 64K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 512KB (512K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 89 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | 68K x 8 |
| Conversores de datos | A/D 16x12b; D/A 1x12b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M4F |
| Conectividade | CANbus, FlexIO, I²C, SPI, UART/USART |
| Número de producte base | MKE16F512 |
| MKE16F512VLL16 Detalls PDF [English] | MKE16F512VLL16 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 40HVQFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 40HVQFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 44LQFP
KINETIS KE02: MICROCONTROLLER CO
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 44LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MKE16F512VLL16NXP USA Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|