Català
| Número de peça: | MVF60NN152CMK50 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | NXP USA Inc. |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $46.8642 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - E / S | 3.3V |
| USB | USB 2.0 OTG + PHY (1) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 364-LFBGA (17x17) |
| Velocidade | 500MHz, 167MHz |
| Serie | Vybrid, VF6xx |
| Funcións de seguridade | - |
| SATA | - |
| Controladores de RAM | LPDDR2, DDR3, DRAM |
| Paquete / caso | 364-LFBGA |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de anchuras de cores / bus | 2 Core, 32-Bit |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Aceleración gráfica | Yes |
| Ethernet | 10/100Mbps (2) |
| Controladores de pantalla e interface | DCU, GPU, LCD, VideoADC, VIU |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-A5 + Cortex®-M4 |
| Co-procesadores / DSP | Multimedia; NEON™ MPE |
| Número de producte base | MVF60 |
| Interfaces adicionais | CAN, I²C, IrDA, LIN, SCI, SDHC, SPI, UART/USART |
| MVF60NN152CMK50 Detalls PDF [English] | MVF60NN152CMK50 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
VYBRID F 32-BIT MPU, ARM CORTEX-
VYBRID F 32-BIT MPU, ARM CORTEX-
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
MVF50NS152CMK50R
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
VYBRID F 32 BIT MPU, ARM CORTEX
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
VYBRID F 32-BIT MPU, ARM CORTEX-
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
IC MCU 32BIT ROMLESS 364MAPBGA
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MVF60NN152CMK50NXP USA Inc. |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|