Català
| Número de peça: | MPC8271CZQTIEA |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Freescale Semiconductor |
| Part de la descripció: | POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 5+ | $64.955 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - E / S | 3.3V |
| USB | USB 2.0 (1) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 516-PBGA (27x27) |
| Velocidade | 400MHz |
| Serie | MPC82xx |
| Funcións de seguridade | - |
| SATA | - |
| Controladores de RAM | DRAM, SDRAM |
| Paquete / caso | 516-BBGA |
| Paquet | Bulk |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de anchuras de cores / bus | 1 Core, 32-Bit |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Aceleración gráfica | No |
| Ethernet | 10/100Mbps (2) |
| Controladores de pantalla e interface | - |
| Procesador de núcleo | PowerPC G2_LE |
| Co-procesadores / DSP | Communications; RISC CPM |
| Interfaces adicionais | I²C, SCC, SMC, SPI, UART, USART |




IC MPU MPC82XX 300MHZ 516BGA
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
MICRO PERIPHERAL IC, PBGA516
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
IC MPU MPC82XX 450MHZ 480TBGA
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA
IC MPU MPC82XX 266MHZ PBGA516
IC MPU MPC82XX 300MHZ 516BGA
POWERQUICC 32 BIT POWER ARCHITEC
IC MPU MPC82XX 300MHZ 516BGA
IC MPU MPC82XX 266MHZ 516BGA
FREESCALE BGA516
IC MPU MPC82XX 266MHZ 516BGA
IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA
IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA
IC MPU MPC82XX 266MHZ PBGA516
FREESCALE BGA516
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
MPC8271CZQTIEAFreescale Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|