Català
| Número de peça: | MB95F128JBPMC-G-JNE1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $0.535 |
| 200+ | $0.2076 |
| 500+ | $0.2002 |
| 1000+ | $0.1959 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-LQFP (14x14) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | F²MC MB95120MB |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 60KB (60K x 8) |
| Periféricos | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-LQFP |
| Paquet | Tray |
| Tipo de oscilador | External |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C |
| Número de E / S | 87 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 12x8/10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-8FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SIO, UART/USART |
| Número de producte base | MB95F128 |
| MB95F128JBPMC-G-JNE1 Detalls PDF [English] | MB95F128JBPMC-G-JNE1 PDF - EN.pdf |




MB95F128JBPMC-G-JNE1
Y-IC és un distribuidor de qualitat dels productes d'Infineon Technologies. Oferim als clients els millors productes i serveis.
L'MB95F128JBPMC-G-JNE1 és un potent microcontrolador embegut de 8 bits de la sèrie Fu00b2MC MB95120MB, que destaca per un nucli Fu00b2MC-8FX d'alt rendiment, peripherals avançats integrats i una àmplia gamma de voltages de funcionament.
Nucli Fu00b2MC-8FX de 8 bits
Velocitat de funcionament de 16MHz
Memòria de programa FLASH de 60KB
2KB de RAM
Diversos perifèrics integrats com I2C, LINbus, SIO, UART/USART, LCD, LVD, POR, PWM i WDT
87 pins d'entrada/sortida
Convertidor A/D de 8/10 bits amb 12 canals
Suport per a oscil·lador extern
Ampli interval de temperatures de funcionament de -40°C fins a 105°C
Embalatge en superfície en format 100-LQFP (14x14)
Microcontrolador potent de 8 bits amb amplis peripherals integrats, amb un nucli Fu00b2MC-8FX d'alta eficiència, connexió flexible amb I2C, LINbus, SIO i UART/USART, i un conjunt complet de perifèrics per a diverses aplicacions. Amplia gamma de tensió i temperatura de funcionament per a una major versatilitat.
Emballetat en un embalatge en superfície 100-LQFP (14x14).
L'MB95F128JBPMC-G-JNE1 ja està descontinuat a Digi-Key. Es recomana als clients que contactin amb l'equip de vendes a través de la nostra web per obtenir informació sobre models equivalents o alternatius.
Sistemes de control embeguts, automatització industrial, electrodomèstics, electrònica per a vehicles, dispositius mèdics.
El full de dades més autoritzat per a l'MB95F128JBPMC-G-JNE1 està disponible al nostre lloc web. Es recomana descarregar-lo per obtenir informació detallada de les especificacions i la informació tècnica.
Els clients poden solu●licitar pressupostos per a l'MB95F128JBPMC-G-JNE1 al nostre lloc web. Solu●licita ara una cotització o obtu00e9 informaciu00f3 sobre aquesta oferta limitada.
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC ANALOG
FUJITSU 08+
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC ANALOG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
MB95F128JBPMC-G-JNE1Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|