Català
| Número de peça: | HI1-1818A-2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Harris Corporation |
| Part de la descripció: | IC MUX 8:1 400OHM 16CERDIP |
| Fulls de dades: | None |
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, single (V +) | 15V |
| Tensión - Suministro, Dual (V ±) | ±15V |
| Cambiar o tempo (Ton, Toff) (Max) | 500ns, 500ns |
| Circuíto de conmutación | - |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-CERDIP |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Paquet | Bulk |
| Temperatura de operación | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Resistencia no estado (máx.) | 400Ohm |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Circuíto multiplexor / demultiplexor | 8:1 |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Corrente - Fuga (IS (apagado)) (Máx.) | 50nA |
| Crosstalk | - |
| Inyección de carga | - |
| Matching Channel-to-Channel (& Delta; Ron) | - |
| Capacitancia de canle (CS (apagado), CD (apagado)) | 4pF, 20pF |
| -3db Ancho de banda | - |
| HI1-1818A-2 Detalls PDF [English] | HI1-1818A-2 PDF - EN.pdf |




IC MUX DUAL 8:1 1.8KOHM 28CERDIP
HI1-0548-4 INTERSIL
12 BIT HIGH SPEED DIGITAL TO ANA
IC MULTIPLEXER 8X1 16CDIP
HAR DIP
IC MUX DUAL 8:1 1.8KOHM 28CERDIP
LOW RESISTANCE SINGLE 8 CHANNEL
IC MUX DUAL 4:1 1.8KOHM 16CERDIP
IC MUX DUAL 4:1 1.8KOHM 16CERDIP
IC MUX 8:1 400OHM 16CERDIP
IC SWITCH SP8TX1 400OHM 16CERDIP
IC SW 4PST-NOX2 1.5KOHM 16CERDIP
IC MUX 8:1 1.8KOHM 16CERDIP
HARRIS CDIP14
HAR DIP-14
IC SW DPST-NO/NC 400OHM 16CERDIP
0613+ CDIP16
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
HI1-1818A-2Harris Corporation |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|