Català
| Número de peça: | 1337GNLGI8 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tensión - Suministro, batería | - |
| Voltaxe - Subministración | 1.8V ~ 5.5V |
| Tipo | Clock/Calendar |
| Formato de tempo | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-QFN (3x3) |
| Serie | - |
| Paquete / caso | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño de memoria | - |
| Interface | I²C, 2-Wire Serial |
| características | Alarm, Leap Year, Square Wave Output |
| Formato de data | YY-MM-DD-dd |
| Corrente - Cronometraxe (Max) | 0.6µA @ 1.3V ~ 1.8V |
| Número de producte base | 1337G |
| 1337GNLGI8 Detalls PDF [English] | 1337GNLGI8 PDF - EN.pdf |




IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
FEED-THROUGH TERMINAL FOR DIRECT
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
45A HORIZ PCB RA CONTACT 1=1PC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16SOIC
TOOL
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8TSSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 16QFN
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8SOIC
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8MSOP
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
1337GNLGI8Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|