Català
| Número de peça: | 23S08-2DCG8 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 3V ~ 3.6V |
| Tipo | Clock Multiplier, Zero Delay Buffer |
| Paquete de dispositivos de provedores | 16-SOIC |
| Serie | - |
| Ratio - Entrada: saída | 1:8 |
| Paquete / caso | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes with Bypass |
| Saída | CMOS, LVTTL |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | LVTTL |
| Frecuencia - Máx | 133.3MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/Yes |
| Diferencial - Entrada: saída | No/No |
| Número de producte base | 23S08 |
| 23S08-2DCG8 Detalls PDF [English] | 23S08-2DCG8 PDF - EN.pdf |




IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16TSSOP
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16TSSOP
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16TSSOP
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16TSSOP
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
IC CLOCK MULTIPLIER 16SOIC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/08/1
2025/01/26
2025/02/13
2025/06/30
23S08-2DCG8Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|