Català
| Número de peça: | 844001AGLFT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 3.465V |
| Tipo | Clock Generator, Multiplexer |
| Paquete de dispositivos de provedores | 8-TSSOP |
| Serie | FemtoClock® |
| Ratio - Entrada: saída | 1:1 |
| Paquete / caso | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Saída | LVDS |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Entrada | Crystal |
| Frecuencia - Máx | 226.66MHz |
| Divisor / multiplicador | Yes/Yes |
| Diferencial - Entrada: saída | No/Yes |
| Número de producte base | 844001A |
| 844001AGLFT Detalls PDF [English] | 844001AGLFT PDF - EN.pdf |




IC FREQ SYNTH 24TSSOP
Chase Nipple, 1in., Iron
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC FREQ SYNTH 32VFQFPN
IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1470-1530
TERM LUG STRIP 3POS 0.25" SINGLE
IC CLOCK GENERATOR 8TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 24TSSOP
HEX STANDOFF #8-32 ALUMINUM 3"
TRANSF AUDIO 12K/48K 150/600 IMP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IC FREQ SYNTH 20TSSOP
IE IMCV MUXDEMUX/4 MOD 1550-1610
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
844001AGLFTRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|