Català
| Número de peça: | 874005AGLFT |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 24TSSOP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 3.135V ~ 3.465V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 24-TSSOP |
| Serie | FemtoClock® |
| Ratio - Entrada: saída | 1:5 |
| Paquete / caso | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| PLL | Yes |
| Saída | LVDS |
| Temperatura de operación | 0°C ~ 70°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Número de circuítos | 1 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Obxectivo principal | PCI Express (PCIe) |
| Entrada | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frecuencia - Máx | 160MHz |
| Diferencial - Entrada: saída | Yes/Yes |
| Número de producte base | 874005A |
| 874005AGLFT Detalls PDF [English] | 874005AGLFT PDF - EN.pdf |




CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 60POS 1.27MM
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 24TSSOP
CONN HEADER SMD 80POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 80POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
CONN HEADER SMD 100POS 1.27MM
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
CONN HEADER SMD 100POS 1.27MM
IC JITTER ATTENUATOR 24-TSSOP
CONN HEADER SMD 60POS 1.27MM
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 20TSSOP
IC PCI EXPRSS/JITT ATTEN 24TSSOP
IC FEMTOCLOCK 20TSSOP
IC FEMTOCLOCK 20TSSOP
CONN HEADER SMD 50POS 1.27MM
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
874005AGLFTRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|