Català
| Número de peça: | 8N3QV01LG-0084CDI8 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 2.625V |
| Tipo | VCXO |
| Paquete de dispositivos de provedores | 10-CLCC (7x5) |
| Serie | FemtoClock® NG |
| Paquete / caso | 10-CLCC |
| Paquet | Tape & Reel (TR) |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia | 622.08MHz, 669.3266MHz, 622.08MHz, 669.3266MHz |
| Actual - Subministración | 145 mA |
| Conde | - |
| Número de producte base | 8N3QV01 |
| 8N3QV01LG-0084CDI8 Detalls PDF [English] | 8N3QV01LG-0084CDI8 PDF - EN.pdf |




IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2025/07/16
2023/12/20
2024/04/18
2024/11/13
8N3QV01LG-0084CDI8Renesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|