Català
| Número de peça: | 8N3QV01LG-203LCDI |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Renesas Electronics Corporation |
| Part de la descripció: | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | 2.375V ~ 2.625V |
| Tipo | VCXO |
| Paquete de dispositivos de provedores | 10-CLCC (7x5) |
| Serie | FemtoClock® NG |
| Paquete / caso | 10-CLCC |
| Paquet | Tray |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 85°C |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Frecuencia | 622.08MHz, 155.52MHz, 644.5313MHz, 669.3266MHz |
| Actual - Subministración | 145 mA |
| Conde | - |
| Número de producte base | 8N3QV01 |
| 8N3QV01LG-203LCDI Detalls PDF [English] | 8N3QV01LG-203LCDI PDF - EN.pdf |




IC OSC CLOCK 156.25MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK 150MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
IC OSC CLOCK 150MHZ 6-CLCC
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2025/06/16
2024/10/23
2025/06/24
2025/06/10
8N3QV01LG-203LCDIRenesas Electronics America Inc |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|